Novinky

CANNIO na festivale

26.8.2022

Už tři roky provozujeme v Moravskoslezském kraji velkokapacitní indoor pěstírnu a venkovní farmu, která se zabývá pěstováním prémiových květů legálního technického konopí. Všechny naše odrůdy splňují v České republice zákonem stanovenou hranici 1% obsahu THC, jsou pravidelně testovány v nezávislé laboratoři a mají potřebné certifikáty.

Koncem roku 2021 jsme Vám přinesli dlouho očekávanou vlastní prémiovou značku CANNIO. Tato značka má slušivé oranžové barvy a do detailu promyšlené obaly, které udrží naše produkty v té nejlepší kondici. Kromě toho je značka CANNIO ztělesněním toho nejlepšího a nejkvalitnějšího, co umíme vyprodukovat. Jedná se především o květy, oleje, ale také i o náš prémiový konopný balzám s nejvyšším podílem CBD na trhu.

Kromě velkoobchodního prodeje spolupracujeme s menšími prodejci, kteří věří filozofii naší společnosti a jsou v podstatě srdcem a tahounem naší společné konopné rodiny. Jste to především Vy, naši zákazníci, kteří nás neustále inspirujete, posouváte dál a nutíte nás naše produkty neustále inovovat a vylepšovat.

Každý náš produkt prošel dlouhou cestou vývoje, samotné výroby a testováním, proto vše, co v naší nabídce najdete, je opravdu to nejkvalitnější a vždy si za tím budeme stát.

Jsme přímí pěstitelé a vše vyrábíme z vlastního konopí, které máme pod dohledem po celou dobu růstu, jeho zpracování až po distribuci. Proto jsou naše Prémiové produkty CANNIO cenově dostupné a jsou tak určeny co nejširší skupině lidí.

Přijďte na náš stánek na festivale, rádi Vám poradíme a můžete si vybrat produkt, který Vám bude nejlépe vyhovovat. 

https://www.cannio.cz/

 

 

 

Zpět

Partner festivalu
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka festivalu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

Marketing festivalu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz