Novinky

ŽIVÁ VODA

20.7.2022

Živou Vodu jsme založili společně s přítelkyní. Spojila nás myšlenka na vytvoření místa, kde se budou setkávat lidé podobných zájmů, kteří zde mohou relaxovat, odpočívat, získávat inspiraci, přátelství. ŽIVÁ VODA CENTRUM SETKÁVÁNÍ.

A co vše se u nás děje?

Každou středu a čtvrtek můžete u nás zažít čínské zdravotní cvičení (Čchi Kung), které dokáže protáhnout šlachy, vazy, fascie, svaly, ale také 12 energetických meridiánú náležejících k 12 vnitřním orgánům. Propojuje dech s pohybem a prouděním energie. Odblokovává a rozproudí jejich energii a tím i léčí.

Pořádáme zdravotní pobyty se cvičením, výlety a možnosti naučení a vyzkoušení bezpečného, 2 minutového ponoření do chladné vody, pod odborným dohledem.

Můžete se k nám objednat na různé masáže, nebo čínskou tradiční medicínu.

Můžete zde získat inspiraci a dechové techniky k otužování, zúčastnit se kurzů s tematikou duchovní i uměleckou, přednášek s velkým okruhem témat. Navštívit zde můžete také ženské či mužské transformační kruhy.

Například: Chiromantie (výklad z rukou) od jedné z nejlepších chiromantiček v ČR, která toto umění studovala přímo v Indii. Muzikoterapie včetně gongové, konstelací, meditací i dynamických, kurzy masáží, program Prvotní Jiskry s Lemianou Editou Santiago, apod.

Stále však rosteme a připravujeme nové věci. Měla by k nám přijet Eva Hajduková, která absolvoval pránický kurs s Henri Monfortem, chystáme kruhy se svobodným vyjádřením zpěvem, tancem, pohybem, chystáme přednášku o Posvátné geometrii v první půli s teorií, a druhé s praktickým využitím posvátné geometrie, chystáme e-shop s výrobky dřevěných mandal, které sám vyrábím, svíčkami, náramky, kameny, šperky apod.

Více o nás se můžete dozvědět na webu: www.zivavodacentrum,cz nebo na FB : https://www.facebook.com/Živá-Voda-104053728545495

Pokud chcet více informací o masážích, čínské medicíně, jsou na naší hlavní internetové stránce dvě tlačítka. Pokud je rozkliknete, budete přesměrováni na uvedené informace. Nebo se můžete podívat na www.vesica.cz a www.anaona.cz

Těšíme se na setkání s VÁMI u nás :)

 

 

 

 

Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA FESTIVALU
ZDRAVÍ A DUŠE V OSTRAVĚ
2. - 3. září 2022

Partner festivalu
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka festivalu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

Marketing festivalu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz