Novinky

Nový Čínský Rok 2021

12.2.2021

3.2.2021 ve 23:00, nám začal další nový rok – rok Kovového Buvola.

Co to vlastně znamená a jaké možnosti nám to přináší? 

Kovový Buvol: Vyvážená stabilita i schopnost tvořit nové věci. Dostatek vnitřní energie schopná opřít se sama o sebe. Energie Buvola zároveň postrádá dynamiku a pohyb. Je pomalejší a hloubavější. Je to energie Yinové, měkké země. Stojí, pozoruje, nehýbe se.

Buvol je posledním měsícem zimy, kde v temnotě a v chladu čeká nový život v latentní podobě. Rok má taky tuto podobu. Je v něm ale i život. Malá rostlinka jakoby zamrzlá v ledu, čekající na první teplo a sluneční louče. Je to zároveň i skrytá agrese, která se může náhle projevit a taky se rychlé schovat.

Buvol je definován zemí, to znamená že může být starostlivý, emocionálně v rovnováze, citlivý, potřebuje vyjádřit své pocity. Je přátelský, rád se zdržuje doma, udržuje pevně své vztahy, nebo na nich lpí. Musí si dávat pozor na závislosti, línost a přehnanou pasivitu.

Přívlastek ,,Kovový“ je jednou z pěti možností projevu Buvola i všech 12ti znamení. Yinový kov, který letos přichází s Buvolem, je jemný a zářící. Je spíše konzervativní, stažený, na ústupu. Má svůj skrytý potenciál v pohybu nahoru i dolu. Je soutěživý i praktický. Vnímá krásu a tvoří systematičnost, organizuje, je poctivý, morální, dobrý. Je jako šperk, zářící, elegantní, okouzlující. Je talentovaný a nebojí se jej ukázat.

Pokud máte zájem o více informací, přejděte zde www.fengshuiforlife.eu

Štastný Nový Rok přejeme :-)

 

 

 

 

Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA FESTIVALU
ZDRAVÍ A DUŠE V OSTRAVĚ
3. - 4. září 2021

Partner festivalu




Mediální partner




Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka festivalu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

Marketing festivalu

Jana Jalůvková
+420 723 982 003
jana.jaluvkova@cerna-louka.cz