Novinky

H2 Europe s.r.o.

27.6.2024

Jsme česká společnost, která vyrábí a uvádí na trh české unikátní produkty na bázi přírodních poznatků a vědeckého výzkumu, objevujeme zcela nové cesty ke zlepšení kvality zdraví a harmonie lidského organismu. S čistou energií a entuziasmem šíříme naše výjimečné receptury v oblasti molekulárního vodíku, hirudoterapie, telomer, dermaprogramu a jiné. 

Recovery H2 Inside 3xEffect – Kapsle podporující produkci molekulárního vodíku v přirozeném prostředí lidského těla. Molekulární vodík je převratný životabudič, nejsilnější antioxidant a urychlovač regenerace!

H2 Probio - Spojení síly probiotik a molekulárního vodíku. Probiotické bakterie jsou zpracovány do synbiotického  konsorcia produkujícího molekulární vodík pro silný regenerační účinek na střevní mikrobiom.

HirudoVital - Jedinečná směs enzymů a látek čistě přírodního původu inspirovaná bioaktivními látkami, které do krve vylučuje pijavice lékařská. 

CellaWell - Prémiová kombinace extraktů z rostlin, medicinálních hub, minerálů a dalších přírodních látek pro přirozenou stimulaci imunity a procesů hojení, podporu kardiovaskulárního systému, ochranu buněk před oxidačním stresem a předčasným stárnutím.

Dermacius gel - hojivý zázrak pro Vaši pokožku s bioaktivním alaptidem. Spojení přírodní tradice a špičkové vědy pro celistvost a zdraví pokožky. Alaptid má pozoruhodné regenerační a stimulační účinky na lidské buňky.

 www.h2europe.company

FB: https://www.facebook.com/hydrogen2europe

IG: https://www.instagram.com/h2europecompany

 

Zpět

Partner festivalu
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka festivalu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

Marketing festivalu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz