Novinky

ZVUKOterapie a intuitivní léčení

30.5.2024

Soňa Samiera je ZVUKOterapeutka a intuitivní léčitelka.

Práci s energií se věnuje více než 17 let. Vytvořila svůj unikátní léčebný systém “ZVUKOterapie Samiera” – transformační energetické léčení, násobené silou zvuku a energií dávných mistrů, které skrze Samieru promlouvají.

Při svých ZVUKOterapiích používá kromě práce s energií také světelnou řeč, intuitivní zpěv a transformační zvuky - jako jsou hrdelní a alikvotní zpěv.

Dokáže se naladit na klienta a skrze svůj hlas, zpěv a transformační zvuky nechat promlouvat jeho duši a vyvést na světlo vše, co je připraveno odejít. 

Samiera nahrává také ZVUKOterapeutické transformační skladby (na konkrétní téma i osobní na míru), kde kromě energie a svého hlasu používá meditačně laděné hudební nástroje.

 

Na co se můžete těšit?

  • energetické terapie zesílené zvukem a zpěvem – intuitivním, alikvotním i hrdelním, světelnými kódy a energetickým zářičem egyptským Ankhem.
  • léčivé a transformační hudební skladby na konkrétní téma i osobní (vícehlasé skladby s hudebními nástroji, podpořené zdrojovou energií)
  • album Na vlnách. Soubor šesti ZVUKOterapeutických skladeb na řešení různých emočních stavů.
  • Na webu si můžete ZDARMA stáhnout ZVUKOterapeutickou transformační nahrávku ZPĚT DO SVÉ SÍLY  https://samiera.cz/nahravka-zdarma-zpet-do-sve-sily/


Pomáhám lidem uvolňovat staré zátěže a omezení. Ulevuji od fyzických, psychických, energetických či spirituálních problémů. Léčím vnitřní dítě, minulé životy, prostory, to vše i na dálku. Sáhnout jde jakkoli hluboko. Jde jen o to, zda si to dovolíme…

 

https://samiera.cz/

 

 

 

 

 

 

Zpět

Partner festivalu
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka festivalu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

Marketing festivalu

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz