Aktuality

Co je květová terapie?

29.6.2020

Květová terapie pohlíží na člověka celostním způsobem tzn. bere ohledy na vše, co se člověku děje, jaké vztahy žije, zda ho naplňuje jeho práce, zda má nějaké koníčky, zda umí odpočívat, zda sportuje, jestli v minulosti prožil nějaké trápení, trauma, nehodu nebo nemoc. 

Při výběru esencí se orientuji dle dušeního stavu člověka. Otázkami, které mu pokládám se můžu hodně dozvědět o jeho povaze, trápení, která má a které ho přivádějí ke konzultaci, to vše vede ke správnému výběru esencí. 

Terapie vychází z toho, že velká část fyzických potíží je způsobena nerovnováhou našich emocí. Náš systém může být v nerovnováze z několika důvodů, určitých myšlenek, pocitů nebo zážitků. Esence nám pomáhají uvolnit hluboce zakořeněné pocity a přesvědčení, negativní programy a vzorce chování, která nám již neslouží.

Dochází k léčení a rozpuštění bloků, starostí a strachu. Dochází k obnovení energie, radosti a vnitřního klidu. 

KVĚTINOVÁ TERAPIE JE ZALOŽENA NA LÉČIVÝCH SCHOPNOSTECH PŘÍRODY, KDY SE KVĚTINY UŽ OD PRADÁVNA POUŽÍVALY LÉČBĚ EMOCÍ, HARMONIZACI ČLOVĚKA A ZKLIDNĚNÍ MYSLI. 

"Čím jsou moje svíčky jiné? K jejich výrobě používám éterické oleje a květové esence, které v sobě nesou energetický otisk síly rostliny, ta se aktivuje při zapálení svíčky. Svíčky jsou vhodné k harmonizaci, meditaci a relaxaci".

 https://www.kvetovaterapieessencies.cz/

 

 

 

 

Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA FESTIVALU
ZDRAVÍ A DUŠE V OSTRAVĚ
9. - 10. října 2020

Partner festivalu
Mediální partner
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka festivalu

Zuzana Boháčová
+420 602 593 447
zuzana.bohacova@cerna-louka.cz

 

Marketing festivalu

Jana Jalůvková
+420 723 982 003
jana.jaluvkova@cerna-louka.cz